Norethisteron diskuze. Otěhotnení a Norethisteron

Diskuse

Norethisteron diskuze

Paráda, když jsme vyjížděli na první společnou rodinnou dovolenou u moře v životě, tak jsem jen končila. Lituji dne,kdy jsem pozřela tento preparát. Teď je mi 44 a ani tenkrát ani teď jsem neměla žádné větší problémy,jenom asi dva cykly rozházené. Průběh diskuze 17 názorů Téma: Kdenictunic 27. Vážená slečno, již při předoperačním konzultačním vyšetření jste se měla dozvědět, v souvislosti s abdominoplastikou, o nutnosti vysadit antikoncepci a při stanovování termínu přihlédnout k předpokládanému datu začátku menstruace.

Nächster

Ovládněte svou menstruaci!

Norethisteron diskuze

V pátek jsme měli odjíždět, v pátek jsem to měla dostat, ale nedostala. Je spousta žen, co hormony nesnáší, nemohou mít antik. Já brala noretisteron a dokonce jsem už těhotná byla, jen jsem o tom nevěděla a nestalo se vůbec nic, dítko je zdravé jako rybička. Hlavu vzhůru a krásnou dovolenou bez menst. Takže Norethisteron rozhodně případnému miminku neprospěje.

Nächster

Norethisteron před plastikou břicha

Norethisteron diskuze

Myslela jsem, že už tenhle lék ani neexistuje. Údaj na letáku se týká dlouhodobého podávání léku. A když otěhotníš nic hrozného se nestane. V srpnu máme frčet na dovču a zrovna mi vychází menzes. .

Nächster

Ovládněte svou menstruaci!

Norethisteron diskuze

V příbalovém letáku tohoto léku je napsáno, že důvodem k okamžitému přerušení léčby je plánovaná operace 6 týdnů předem. Žádné potíže jsem neměla, po vysazení se menstruace dostavila v termínu, ale pak jsem cyklus měla později a rozhozený. A tak jsem si zvala další prášek. Toto opravdu není nic tak silného, jak tu z toho děláte. Zasla jsem proto k me gynekolozce, ktera mi predepsala uzivani hormonu Norethisteron. Nevím, jestli jsem to neměla dát spíš na Pavlač, ale ráda bych věděla, jaké jsou Vaše zkušenosti s tímto hormonálním preparátem.

Nächster

NORETHISTERON

Norethisteron diskuze

Je mi 26 let a 5 let jsem brala antikoncepci. Proto si myslim, ze mlade divky by tento pripravek mely brat jen v akutnich pripadech. Takova nahla zmena byla pro sestnactiletou hubenou holku docela sok! Cci se zeptat,zda tyto hormony mohou nějak prostřednictvím mat. Uvidím zda se to upraví, ale za mne už hormony nikdy. Nevím, jestli mi něco je nebo je mé krvácení mimo cyklus způsobeno jen psychickými problémy.

Nächster

Zastaví Norethisteron už rozjetou MS?

Norethisteron diskuze

Chtěla jsem se jen zeptat, protože nikde na netu jsem nenašla odpověď. Dala mi Norethisteron s tím, že mně může bolet hlava, být špatně, otoky, sklony k depresím, poruchy spánku atd. Lepší je vyčkat na období po menstruaci. Vždy mi po nějaké době úpoužívání, obvykle ne déle než týdenním, otečou ruce a nohy, trochu přiberu - to ta voda. Zuzko, já už ji beru přes půl roku a nebyl s tím problém. Také nemohou vést k formulaci diagnózy nebo sloužit jako způsob léčby. Potřebovala jsem posunout menzes kvůli dovolené.

Nächster

Norethisteron před plastikou břicha

Norethisteron diskuze

První noc jsem nespala, měla jsem v břiše podivný pocit, jako bych to měla už dostat - ale nic. Norethosteron jsem začala brát kvůli blížícímu se svatebnímu dni. Je to možná driák, možná mi to zničí časem tělo, ale beru ho max jeden týden v roce a jsem ráda, že si dokážu pak užít dovolenou a jsem ráda, že ten lék existuje. Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem. Menstruace v nevhodný čas dokáže pěkně otrávit život. K doktorovi půjdu až v pondělí 7. Můžu ho začít brát při 10 pilulce z platíčka? Začalo to silnými křečemi v podbříšku, že jsem musela brát 3 ibalginy denně a bolesti trvaly 2 týdny.

Nächster

Oddálení menstruace

Norethisteron diskuze

Snažíme se o mimi, tak mě zajímá jestli těma práškama rozhodím i ovulaci? Mám totiž do dovolené dostat ještě jednu ms před tím a uvažuju zda není lepší posunout už tuto at ho pak nemusím brát při dovolené. Mne bolo pocas uzivania nejako divne - ani to neviem popisat, akoby som nemala zrazu dost energie. Od doby, co mi paní doktorka poprvé ve 12 napsala hormony, je nesnáším, přistupuji k nim s kritikou a zaujatě. Hormony mi působí silné bolesti hlavy, ale Norethisteron nic takového. Byli jsme z toho hrozně vyplašení, ani ne tak z toho, že jsme těhu neplánovaně, spíš z toho braní Norethisteronu.

Nächster